Bülent Ersoy Dünya Güzellerim Masada programından ayrıldı… Banu Alkan ve Safiye Soyman ile 10.bölüm fragmanı yayınlandı

Diva lakabıyla tanınan Bülent Ersoy, bir süredir Safiye Soyman ve Banu Alkan ile Dünya Güzellerim Masada programında yorumculuk yapıyor. Programdaki açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren Ersoy, projeden ayrıldığını duyurdu. Bir ay önce programdan ayrıldığını söyleyen Ersoy, yeni bölüm tanıtımda kendi adının geçmesine de sitem etti. Instagram hesabından açıklama yapan Ersoy şunları söyledi:

“Muhterem takipçilerim Dünya Güzellerim Masada adlı YouTube programı ile kendi insiyatifimle 1 ay önce ilişiğimi kesmiş bulunmaktayım. Bütün bu gerçeklerin bilinmesine rağmen bugün yayınlanan bölümde benim adım ve sayfa etiketim sanki ben hala bu programdaymış gibi yazılmış ve bu etik olmayan davranışta eminim en kısa zamanda ilgililerce dikkate alınıp düzeltilecektir.”

Dünya Güzellerim Masada programından 10. bölüm tanıtımı yayınlandı. Bu kez stüdyoda çekim yapılmazken, Banu Alkan Safiye Soyman’ın evine konuk oldu. Safiye Soyman iş yapma stilini beğenmediği Alkan’a “Yavaş yapıyorsun” dedi. Bu sözler üzerine Banu Alkan’dan “Ben kadınlığı başka yerde yapıyorum.” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x