Vuslat Doğan Sabancı, Baskı müzesinde geçtiğimiz Haziran’dan beri sergilenen Emanet isimli sergisinde artık ‘sona gelindiğini’ sosyal medya hesabından duyurdu 

Günaydın gazetesi magazin yazarı Bülent Cankurt, “Kaza sonrası Vuslat Doğan Sabancı’nın, Ali Sabancı’yı affetmediklerini ve hiç görüşmediklerini iddia etmişti.

YENİ ZORLU YOLLARA İÇSEL BİR HAZIRLIK YAPIYORUM
Bu habere, Vuslat ve Ali Sabancı’dan herhangi bir açıklama gelmedi.
Ancak,
Vuslat Doğan Sabancı sosyal medya hesabından sergisinin sona geldiğini duyuran bir paylaşım yaptı.
Bu paylaşım, Vuslat Doğan Sabancı’nın Yunanistan kazası sonrası sosyal medya hesabından yaptığı ikinci paylaşımdı.
Vuslat Doğan Sabancı, paylaşımının sonunu ise “Bazen bu sergiye hazırlanırken aynı zamanda önüme çıkacak yeni zorlu yollara da içsel bir hazırlık yaptığımı düşünüyorum. Şükrediyorum” cümleleri ile bitirdi.

ŞÜKREDİYORUM

Vuslat Doğan Sabancı, paylaşımında Haziran ayından beri Baskı müzesinde sergilenen Emanet isimli sergisinin sonuna geldiğini belirterek: “Ancak emanet kavramı üzerine çalışmaya devam edeceğim. Öyle hissediyorum ki, bu sergi benim için alınacak uzun bir yolun başlangıcıydı. Köklerimin ait olduğu coğrafyayla, bu coğrafyanın masallarıyla ve tarihiyle bir ilişki kurmak benim için çok değerli hatta elzemdi. Belki de yıllardır beklediğim bir ihtiyaçtı bu…Bazen bu sergiye hazırlanırken aynı zamanda önüme çıkacak yeni zorlu yollara da içsel bir hazırlık yaptığımı düşünüyorum. Şükrediyorum”

Vuslat Doğan Sabancı, Baskı müzesindeki sergisinin açılışında şu ifadeleri kullanmıştı: “Yönetici olarak hep başkalarının sesine kulak verdim.Heykel yapmak ilk kez sesimi duymamı sağladı”

patronlardunyasi.com

İLGİLİ HABER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x