Suudi Arabistan ilk kez izin verdi. Güzellik yarışmasına katılan Suudi Arabistan adayı pozlarıyla büyüledi

Suudi Arabistan’ı yöneten “Miss & Mrs Global Asya” güzellik yarışmasında bu sene ilk kez katıldı.

Suudi Arabistanlı model Rumy Al-Qahtani ülkesini temsil etti.

Yarışma boyunca Suudi Arabistanlı model Al-Qahtani, 870 bin takipçili Instagram hesabında kombinlerini ve yarışmadaki deneyimini tek tek paylaştı.

SUUDİ ARABİSTAN TARİHİNDE BİR İLK OLDU

Suudi model zarif elbiselerden spor giyime ve geleneksel Suudi kıyafetlerine kadar çok çeşitli görünümlerle takipçilerinin çıktı.

Suudi Arabistan‘da ilk kez bir güzellik yarışmasına katılan Al-Qahtani, bir sosyal medya gönderisinde, “Malezya’da düzenlenen Miss Asia International 2024 yarışmasına katılmaktan onur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

KATILIMCILAR VE KAZANANLAR KİMLER?

Bu yılki yarışmaya aralarında Avustralya, Borneo, Hindistan, Endonezya, Japonya, Tayland, Filipinler, Singapur, Suudi Arabistan, Vietnam, Bangladeş, Myanmar ve Malezya‘nın da bulunduğu 12 ülke ve bölgeden yirmi beş yarışmacı daha katıldı.

“Mrs. Global Asya 2024” unvanını Filipinler’den Dyan Shane Mag Abo almış oldu. Geçen yılın kazananı Bornealı model Kimi Tomas tacı Mag Abo’ya tanıtıldı.

Singapurlu Jesseca Long, Miss Global Asian 2024 tacını taktı. Long’un tacını, Filipinler’den Miss Global Asian 2023 Gliyam Cundangan verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x