Poco M6 5G, Redmi’nin bu modeli temel alınarak geliştirildi

Poco’nun bir dizi yeni akıllı telefon üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Bu cihazlar arasında Poco F6 serisi ve Poco X6 serisi bulunuyor ve her biri en az beş model içerecek şekilde tasarlanmış. Ağustos ayında Poco, Poco M6 Pro 5G’yi tanıttı ve son raporlara göre şimdi de 4G LTE destekli Poco M6 Pro üzerinde çalışıyorlar. Şimdi ise ortaya çıkan yeni bir sızıntı, Poco M6 5G adında yeni bir cihazın varlığını gösteriyor. İşte M6 serisinin yeni telefonundan beklentiler.

Redmi, farklı pazarlar için Redmi 13C ve Redmi 13C 5G akıllı telefonlarını yakın zamanda piyasaya sürdü. Bu cihazın 5G varyantı, Çin pazarında Redmi 13R olarak yeniden markalandı. Şimdi ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre, bu cihazın Hindistan’da Poco M6 5G olarak yeniden adlandırılacağı iddia ediliyor.

Yukarıdaki X gönderisinde, duyumcu Kacper, MIUI koduna ait olduğu düşünülen bir görüntü paylaştı. Bu görüntü, 23128PC33I model numarasına sahip olacak olan yeni Poco cihazının, Poco M6 5G olarak piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor. Model numarasının sonundaki “I” harfi, cihazın Hindistan pazarına yönelik olduğunu gösteriyor. Poco M6 5G‘nin diğer pazarlarda da sunulup sunulmayacağına dair herhangi bir bilgi mevcut değil.

Poco M6 5G, Redmi’nin bu modeli temel alınarak geliştirildi

Sızıntı, Poco M6 5G’nin teknik özellikleri hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Ancak cihazın yeniden markalandırılmış bir ürün olması durumunda, Redmi 13C 5G / Redmi 13R ile aynı iç donanıma sahip olması bekleniyor.

Poco M6 5G’nin Tahmini Özellikleri:

6.74 inç IPS LCD 90Hz HD+ ekran

5 megapiksel ön kamera

Arka tarafta 50 megapiksellik çift kamera sistemi

MIUI 14 tabanlı Android 13 ile önceden yüklenmiş olması bekleniyor.

Cihazın güç kaynağı olarak Dimensity 6100 Plus yonga seti kullanılacak. 8 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar dahili depolama alanı ile gelmesi muhtemel. 5,000mAh pil kapasitesi ve 18W şarj desteği bulunacak. Güvenlik için yan tarafta bir parmak izi sensörüne sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x