“Barbie” fenomeni geçmişte kaldı! Margot Robbie’nin yeni filmi belli oldu

10 Mart’ta sahiplerini bulacak Oscar Ödülleri’nde adaylık kazanamayan Margot Robbie konuyla ilgili sessizliğini bozmuş ve “Bu kadar takdir edildiğinizi gördüğünüzde üzgün hissetmeniz imkansız. Elbette Greta yönetmen olarak aday olmalıydı çünkü yaptığı şey, birinin kariyerinde veya hayatında bir kez yapabileceği bir şey” ifadelerini kullanmıştı.

BARBIE SONRASI İLK FİLMİ

Avustralyalı oyuncunun Oscar krizi sonrası ilk projesi açıklandı. Robbie, Colin Farrell ile “A Big Bold Beautiful Journey” adlı filmde başrolleri paylaşacak.

Filmin yönetmeliğini ise After Yang filminin yönetmeni Kogonada üstlenecek.

FİLMİN KONUSU NEDİR?

Filmin senaryosunu ise The Menu ile adından söz ettiren Seth Reiss kaleme alacak. Merakla beklenen filmin konusu ile ilgili çok bilgi verilmese de filmin iki yabancının onları bir araya getiren bir yolculukta buluşmasını konu alacağı biliniyor.

Film, Robbie’nin 2023’e damga vuran Barbie filmi sonrası ilk projesi olacak.

OSCAR TARİHİNDE BİR İLK

Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından verilen ve film dünyasının enlerinin seçildiği Oscar Ödülleri için adaylar belli oldu. Christopher Nolan imzalı Oppenheimer filmi 13 adaylık ile zirveye yerleşirken Barbie filmi 8 adaylık elde etti. İki filmde En İyi Film kategorisinde aday gösterildi. Oscar tarihinde ilk kez aynı hafta sonu vizyona giren iki film, En İyi Film kategorisinde aday gösterildi. İki film de 21 Temmuz’da vizyona girmişti.

96. OSCAR ÖDÜLLERİ’NİN ADAYLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x