Bambaşka bitti mi, Bambaşka Biri neden yok?

Bambaşka Biri dizisi final mi yapıyor, bitiyor mu ve Bambaşka Biri neden yok sorularına yanıt aranıyor. Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrolünü paylaştığı Bambaşka Biri dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak merak ediliyor. Bambaşka Biri dizisi final mi yapıyor, bitiyor mu? Bambaşka Biri neden yok? Detaylar haberimizdedir…

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR, BİTİYOR MU?

Başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Cem Davran, Muttalip Müjdeci, Aslı Orcan, Gülçin Hatıhan, Berrin Atasoy, Uğur Uzunel, Begüm Akkaya, Polen Emre ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı FOX TV’nin dizisi Bambaşka Biri final yapıyor.

BAMBAŞKA BİRİ NEDEN YOK?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, yurt dışında büyük ilgi gören dizi yıl sonunda ekrana veda ediyor. Tims&B imzalı polisiye aşk dizisinin yeni bir gelişme olmazsa 16. bölümde final yapacak. Başrol oyuncularından ve yapım şirketinden final kararıyla ilgili bir açıklama gelmedi.

BAŞROL OYUNCUSUNA DUBAİ’DEN ÖDÜL

Dizideki başarılı performansıyla dünya çapında tanınan Burak Deniz, önceki gün Dubai’de 7.si düzenlenen Uluslararası Arap Festivali’nde En İyi Uluslararası Oyuncu Ödülü’nü almıştı. Ödülünü aldıktan sonra dizi ekibine teşekkür eden Deniz, “Bugün burada olmak benim için çok büyük bir onur. Bizler televizyon ve film sektörüne emek veren tüm oyuncu ve yapımcı arkadaşlarımla birlikte hep bir hayal kurarak yola çıkıyoruz. Böylesine değerli ödüller almak ise bizi sadece mutlu etmekle kalmıyor aynı zamanda oldukça da motive ediyor. Buna vesile olan tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim” demişti.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x